شرایط خرید عمده👇

1.انتخاب حداقل 10نوع عطر

2. حجم درخواستی(حداقل 50میل از هر کدام)

3.گذاشتن شماره تماس داخل فرم

در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود.

(گزینه یک و دو توی تماس از شما پرسیده میشود)

توزیع و فروش عمده عطر و ادکلن :

فروش عمده عطر و ادکلن در فروشگاه عطر کده

در فروشگاه عطر کده بیش از سه هزار محصول از بهترین برند ها از جمله عطر های نیش وجود دارد و ما برای شما بهترین ها را در کنار هم گردآوری کرده ایم .در فروشگاه عطر کده هیچ عطری با عنوان های عطر های گرمی ، بدون جعبه ، فیک و …. به فروش نخواهد رسید . افتخار ما جلب رضایت شما در سالیان متوالی است و اعتبار ما نتیجه ی اعتماد و رضایت شما در طول این سال هاست .

شما همکاران گرامی می توانید ادکلن های پرفروش مانند ادکلن لالیک ، ادکلن دیور ، ادکلن ورساچه ، ادکلن بولگاری ، ادکلن شنل و سایر برندهای روز را با بهترین قیمت در فروشگاه تخصصی عطر کده بیابید و از ارسال رایگان و سریع ما لذت ببرید . همچنین می توانید از موجودی عطر های کمیاب و دیسکانتینیو مطلع شوید .

خرید عمده عطر و ادکلن با ضمانت اصالت کالا ، معتبر و شناخته شده ، ارایه‌ی بهترین قیمت ، می‌تواند زمینه‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی عطر و ادکلن ها و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ها از عطر کده باشد. در صورتی که عطر مورد نظر خود را در لیست محصولات سایت نیافتید کافیست از طریق تماس با ما موجودی آن را بررسی نمایید. انواع برندها را می توانید در لیست برندهای فروشگاه عطر کده مشاهده نمایید تا شما را در انتخاب و خرید عطر کمک کند .

در خرید عمده عطر و ادکلن ، منبعی که از آن خرید می کنید بسیار حائز اهمیت است . زیرا امکان دارد در لابه لای جنس ها ، کارهای فیک گذاشته شود از این رو بسیار اهمیت دارد که از فروشگاه های معتبر و دارای ضمانت اصالت کالا خرید کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید آن را پیگیری کنید .